Föremål som liknar litografi Stig Lindberg
6209 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 800
Sold den 8 maj 2023
7335 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1800
Sold den 13 februari 2023
5321 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1000
Sold den 2 maj 2022
6507 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 15 mars 2021
6481 LITOGRAPH
Sold: SEK 450
Sold den 20 januari 2020
3116 LITOGRAPH
Sold: SEK 1900
Sold den 8 januari 2018
2066 LITOGRAPH
Sold: SEK 250
Sold den 30 oktober 2017
9217 LITOGRAPH
signerad Stig Lindberg, porträtt, motivet: 44x54,
Sold: SEK 350
Sold den 23 oktober 2017
5017 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 4000
Sold den 24 april 2017